Co nowego?

Komunikat dla Rodziców uczniów naszej gminy z  klas I-III

Komunikat dla Rodziców uczniów naszej gminy z klas I-III

Ważny komunikat dla rodziców uczniów klas I-III z Gminy Gorzyce.

Wolne miejsca na nauce pływania!

Zachęcamy Państwa do zapisywania dzieci na dofinansowane przez Gminę Gorzyce i GOTSiR Nautica zajęcia nauki pływania dla uczniów klas od I do III wszystkich publicznych szkół z Gminy Gorzyce.

Dochodzą do nas zgłoszenia rodziców jakoby nie było miejsca na pływalni na zajęcia dla ww grup dzieci – dementujemy te informacje – gwarantujemy miejsce dla każdego chętnego dziecka!

Ze zgłoszeń wynika, że tylko 290 z 638 uprawnionych rodziców ( 42%) złożyło deklarację uczestnictwa własnego dziecka w tych zajęciach - dlatego ponownie zachęcamy do wykorzystania tej możliwości. Przypominamy główne zasady:

- w pozalekcyjnych zajęciach nauki pływania mogą uczestniczyć wszystkie dzieci z klasy I klasy II i klasy III.

- nauka polega na systematycznym uczestnictwie, tzn cotygodniowym udziale dziecka w lekcjach pływania,

- zapisy u wychowawców klas,

- całkowity koszt do poniesienia przez rodzica do końca semestru zimowego to 3 zł brutto za 45-minutowe zajęcia na pływalni.

Gmina Gorzyce opłaca transport dzieci i wykwalifikowanych instruktorów nauki pływania, dyrektorzy szkół zapewniają opiekę, a Nautica organizuje lekcje pływania i wejścia dzieci na obiekt.

Zadbaj o umiejętności swojego dziecka już dzisiaj – nie czekaj na lepszą pogodę, jak będzie większe czy inne okoliczności - wykorzystaj „złoty wiek motoryczny” swojego dziecka i po prostu naucz go pływać! To właśnie w tym wieku wzbogaca się siła motywacji, kształtuje zainteresowanie sportem i pojawia zadowolenie z sukcesu!

Miło nam poinformować, że mamy zapewnienie od władz Gminy Gorzyce o dofinansowaniu zajęć nauki pływania w całym 2020 r.

„Umiem czytać, pisać i pływać” - to nie tylko hasło reklamowe – to misja „GOTSiR „Nautica i zadanie obowiązkowe dla każdego z Rodziców.

Wróć do listy
Teb 3

Partnerzy:

  • GCKG Gorzyce
  • e-gorzyce
  • Miesięcznik U Nas
  • Gorzyce