O nas

GOTSiR Nautica rozpoczął swoją działalność w grudniu 2007 roku. Architektura budynku, zwłaszcza "krzywa wieża" z logo, przyciąga uwagę odwiedzających i zachęca do zapoznania się z atrakcjami kryjącymi się wewnątrz. Dogodna lokalizacja przy drodze krajowej 78, duży parking, niespodzianki na hali basenowej, sauna, salon odnowy biologicznej a także sklepy i punkty usługowe – to wszystko sprawia, że każdy łatwo znajdzie tu coś dla siebie.

Basen pływacki wraz z widownią na 145 osób, jacuzzi, grota solna, zjeżdżalnia sauna, czy basen rekreacyjny dla dzieci – to tylko część z atrakcji jakie czekają na odwiedzających nasz basen. Komfortowe warunki sprzyjają odpoczynkowi, pozwolą zrelaksować się, a jednocześnie aktywnie spędzić czas.

 

 
* Basen pływacki ma wymiary 25m x 12m. Jego głębokość wynosi od 1,2m do 1,8m. Jest tu 6 torów pływackich. Basen przeznaczony jest przede wszystkim dla osób umiejących pływać. Tu prowadzone są również: zajęcia aqua-aerobiku, doskonalenie pływania dla dzieci i dorosłych oraz lekcje w-f dla uczniów szkół.

* Basen rekreacyjny ma wymiary 12,5m x 6m, a głębokość - od 0,1m do 1,0m. Temperatura wody wynosi około 29 stopni. Jest to idealne miejsce dla maluchów, które swobodnie mogą poszaleć, jak i dla dorosłych, którzy mogą się zrelaksować dzięki różnym rodzajom hydromasaży. Tu prowadzone są także zajęcia nauki pływania dla najmłodszych dzieci.

* Zjeżdżalnia ma długość 63m. Różnica poziomów wynosi 5 metrów.

* Jacuzzi to 4 okrągłe wanny spa, w tym dwie ze słoną wodą. Każda przeznaczona jest dla sześciu osób. Kąpiel w takiej wannie przy temperaturze około 34 stopni, to niezwykle przyjemny masaż całego ciała wykonywany przez niezliczoną ilość pęcherzyków powietrza.

* Tunel wodny to duża atrakcja dla wszystkich, którzy chcą poczuć odprężające i orzeźwiające działanie masaży wodnych. Bicze ścienne i denne, parasol, armatki, kaskada – to wszystko znajduje się za żółtą ścianą.

* W naszej kameralnej grocie solnej dla czterech osób panuje specyficzny mikroklimat, dzięki blokom solnym z kopalni soli w Kłodawie. Dzięki ujemnej jonizacji i mikroelementom, pobyt (przynajmniej 45-minutowy) w grocie korzystnie wpływa na ludzki organizm,w szczególności na górne drogi oddechowe.

 

Zadbaliśmy o to aby każdy Klient znalazł w naszym obiekcie coś dla siebie w postaci zajęć dodatkowych. Zajęcia odbywają się popołudniami lub wieczorami w określonych grupach i prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów.

Dla dzieci są różnego rodzaju piankowe zabawki wodne takie jak krokodyl, słoń, żabki i inne. Dużą popularnością cieszy się kula wodna, która sprawia radość nie tylko dzieciom i młodzieży ale również dorosłym.

Zaraz przy wejściu głównym do obiektu jest sklep z artykułami sportowymi, głównie pływackimi oraz kawiarenka, gdzie można napić się pysznej kawy czy posilić się po basenie.